top of page

SZKOLENIE

Intensywne doświadczenie, koniecznie notuj podczas naszej rozmowy! Umożliwię Ci poznanie praktycznych aspektów i strategii. Zakres merytoryczny jest stały jednak na spotkaniu skupiamy się na tym na czym najbardziej Ci zależy. Masz dostęp zawsze do całości materiałów

PLATFORMA

Stworzyłam dedykowane miejsce dla moich klientów z dostępem przez 90 dni po szkoleniu!. Ta wirtualna sala ćwiczeń to kluczowy element, który umożliwi Ci w pełni zrozumieć i zastosować zdobytą wiedzę. Znajdziesz tam nie tylko artykuły merytoryczne, ćwiczenia i zadania, ale także video tutoriale, które pomogą Ci lepiej zrozumieć materiał.

wspólna praca

Otrzymujesz 30 dni wsparcia z mojej strony, gdzie razem będziemy pracować nad praktycznym zastosowaniem wiedzy. Od Ciebie zależy intensywność tego okresu. To czas, w którym mogę osobiście wesprzeć Cię w rozwoju.

Konsultacja biznesowa

Czas trwania:

90 minut

Lokalizacja:

Online

Cena (netto/brutto z VAT 23%):

700 zł / 861 zł

Opis

Masz SM, stronę www, miejsce stacjonarne i nie wiesz co powinno iść w jakiej kolejności? Niby wszystko działa ale klientów brak lub są w innym miejscu? Konsultacja nie dotyczy bezpośrednich działań na social mediach.

Szczegóły

  • Na szkolenie możesz zapisać się przez kliknięcie przycisku "Zapisz się dzisiaj_". W dalszych krokach wybierzesz wolny i dogodny dla siebie termin naszego spotkania.


  • Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktuję się z Tobą, aby ustalić wszelkie dodatkowe szczegóły, takie jak: pogłębiony wywiad, lokalizacja, omówienie dalszych kroków prowadzących do naszego spotkania.


  • Płatność za szkolenia przebiega w dwóch etapach:

    I - po ustaleniu szczegółów pobieram zaliczkę (615zł brutto) za rezerwację terminu. Dzięki temu masz 100% pewności, że wszystko zostanie zaplanowane do momentu zakończenia samego szkolenia.

    II - pozostała kwota opłacana jest w dniu szkolenia, po jego zakończeniu

bottom of page