top of page

SZKOLENIE

Intensywne doświadczenie, koniecznie notuj podczas naszej rozmowy! Umożliwię Ci poznanie praktycznych aspektów i strategii. Zakres merytoryczny jest stały jednak na spotkaniu skupiamy się na tym na czym najbardziej Ci zależy. Masz dostęp zawsze do całości materiałów

PLATFORMA

Stworzyłam dedykowane miejsce dla moich klientów z dostępem przez 90 dni po szkoleniu!. Ta wirtualna sala ćwiczeń to kluczowy element, który umożliwi Ci w pełni zrozumieć i zastosować zdobytą wiedzę. Znajdziesz tam nie tylko artykuły merytoryczne, ćwiczenia i zadania, ale także video tutoriale, które pomogą Ci lepiej zrozumieć materiał.

wspólna praca

Otrzymujesz 30 dni wsparcia z mojej strony, gdzie razem będziemy pracować nad praktycznym zastosowaniem wiedzy. Od Ciebie zależy intensywność tego okresu. To czas, w którym mogę osobiście wesprzeć Cię w rozwoju.

Mentoring Online

Czas trwania:

30 dni

Lokalizacja:

Online

Cena (netto/brutto z VAT 23%):

7000 zł / 8610 zł

Opis

Wielu z moich klientów poszukuje jednorazowej pomocy z obszaru social media w postaci pełnego szkolenia. Jednakże, znacząca większość wykazuje zainteresowanie długoterminową współpracą.

Kilka sesji konsultacyjnych z zakresu social media lub marketingu internetowego może skutecznie rozwiązać wiele problemów związanych z sprzedażą lub technicznymi aspektami prowadzenia działalności online. W rozmowach z klientami wyraźnie dostrzegam, że wiele firm, marek poszukuje stałego i ciągłego wsparcia w budowaniu ich obecności w sieci. Moją odpowiedzią na te potrzeby jest usługa mentoringu social media.


Na czym polega mentoring social media?

Mentoring social media to nic innego jak kontynuowane wsparcie informacyjne, koncepcyjne i techniczne z zakresu obecności w internecie. Dzięki takiemu podejściu nie tylko zdobędziecie ekspercką wiedzę, unikając potrzeby codziennego przeglądania artykułów czy poszukiwania pomocy w Google. Pracując ze mną, będziecie mogli korzystać z moich oryginalnych pomysłów na treści. Inną zaletą mentoringu jest fakt, że jesteście pod moją stałą opieką - nie tylko pomogę w kwestiach komunikacyjnych, lecz także technicznych.


Jak mentoring social media różni się od jednorazowego szkolenia?

Mentoring social media to formuła, która umożliwia stały kontakt ze mną i ciągłe korzystanie z mojej wiedzy. Ci, którzy mieli okazję współpracować ze mną, wiedzą, że oprócz doświadczenia na rynku marketingu online posiadam bardzo dużą wiedzę w obszarze sprzedaży.


Jak przebiega mentoring z social media?

Mentoring z social media, jak wszystkie moje usługi, został stworzony jako odpowiedź na potrzeby klientów. To właśnie wyzwania i problemy moich klientów determinują naszą współpracę. W celu usprawnienia komunikacji wykorzystujemy narzędzia takie jak Zoom, Trello, Notion czy Canva. Mogę także przygotować konkretne zadania lub pomysły, które Ty zrealizujesz w ustalonym czasie pod moją kontrolą.

Spersonalizowane sesje mentoringowe:

Konsultacja on-line 30min: spotykamy się on-line abym poznała Twoje potrzeby, sytuacje.

Cykl 6 spotkań po 90min odbywających się cyklicznie, spotkania odbywają się co tydzień / co 2 tygodnie lub w nieregularnych odstępach - wspólnie ustalamy daty.

Pierwsze spotkanie wprowadzające trwa do 2,5h : przechodzimy przez najważniejsze aspekty mojego szkolenia, wprowadzam Cię w tryb pracy, poznajemy się!


Tworzenie strategii: Pomagam opracować skuteczną strategię marketingową na social mediach, uwzględniającą Twoją branżę, grupę docelową i cele biznesowe.


Praktyczne wskazówki i lekcje: Otrzymujesz praktyczne materiały dotyczące korzystania z platform społecznościowych, tworzenia treści.


Ocena postępów i feedback: Regularnie monitoruje Twoje postępy i udzielam konstruktywnego feedbacku, pomagam w identyfikacji obszarów do poprawy i doskonalenia.


Wsparcie i motywacja: Oprócz wsparcia merytorycznego, dostarczam również motywację i inspirację, aby pomóc Ci utrzymać zaangażowanie i skupienie na osiąganiu swoich celów.


❗ Cykl 6 spotkań możesz wykorzystać maksymalnie w ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych.

Otrzymujesz na cały czas trwania mentoringu dostęp do platformy edukacyjnej.

Pracujemy wspólnie na wirtualnej przestrzeni.


Moje usługi są dla Ciebie jeśli:

  • sprzedajesz usługi lub produkty

  • sprzedajesz on-line lub/i stacjonarnie

  • jesteś mikroprzedsiębiorcą (masz 1 osobową działalność lub zatrudniasz do 10 osób)

  • nie masz jeszcze działalności/firmy i budujesz zarys swojego biznesu, z którym będziesz startować

  • chcesz pracować nad swoją marką równolegle pracując w innym miejscu

  • długo jesteś na rynku i czujesz, że on-line kuleje

  • chcesz zbudować pozycje eksperta / kolejną markę /wprowadzić nowe usługi i zależy Ci na rozpoznawalności i autorytecie

  • jesteś przed/po transformacji swojej firmy a nowości wymagają innej komunikacji

Szczegóły

Skontaktuj się ze mną przez formularz, wspólnie ustalimy szczegóły.

bottom of page