top of page

szkolenie zawiera

Spotkanie szkoleniowe

Intensywne doświadczenie, koniecznie notuj podczas naszej rozmowy! Umożliwię Ci poznanie praktycznych aspektów i strategii. Zakres merytoryczny jest stały jednak na spotkaniu skupiamy się na tym na czym najbardziej Ci zależy. Masz dostęp zawsze do całości materiałów

Platforma

Stworzyłam dedykowane miejsce dla moich klientów z dostępem przez 90 dni po szkoleniu!. Ta wirtualna sala ćwiczeń to kluczowy element, który umożliwi Ci w pełni zrozumieć i zastosować zdobytą wiedzę. Znajdziesz tam nie tylko artykuły merytoryczne, ćwiczenia i zadania, ale także video tutoriale, które pomogą Ci lepiej zrozumieć materiał.

Wspólna praca

Otrzymujesz 30 dni wsparcia z mojej strony, gdzie jestem do Twojej dyspozycji by odpowiedzieć na Twoje pytania i udzielić Ci feedbacku do wykonanych zadań.

To czas, w którym mogę osobiście wesprzeć Cię w rozwoju.

Konferencje & Prelekcje

Czas trwania:

Nie dotyczy

Lokalizacja:

Online, Stacjonarnie

Cena (netto/brutto z VAT 23%):

Ustalana indywidualnie

Występowałam jako prelegentka w konferencjach i eventach dla branży beauty, fryzjerskiej, barberskiej, sprzedażowej, edukacyjnej, tatuatorskiej i piercerskiej.

Rozmawiałam z przedsiębiorcami borykającymi się z kwestiami sprzedaży, komunikacji swoich produktów/usług, skutecznym marketingiem, identyfikacją profilu klienta, określeniem targetu, wyborem właściwej platformy komunikacyjnej oraz dostosowaniem procesów.

W mojej pracy pełnię rolę narzędzia, które dokonuje ulepszeń 📈, a ogromną satysfakcję sprawia mi otrzymywanie po kilku miesiącach opinii zwrotnej typu: "Karolina, to działa!"

Z przyjemnością poprowadzę panel na Twojej konferencji lub wydarzeniu branżowym!Szczegóły

Skontaktuj się ze mną przez formularz, wspólnie ustalimy szczegóły.


bottom of page