top of page

Wsparcie

Pomogę Ci opisać i podjąć dalsze kroki w rozwoju Twojego biznesu

Wymiana doświadczeń

Skorzystaj z mojego wieloletniego doświadczenia w obszarze marketingu i social mediów

Specjaliści

Video? Marketing automation? Własna www? Znajdziemy specjalistów, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes od strony technicznej.

Mentoring 30 dni - WSPARCIE PO SZKOLENIU

Czas trwania:

30 dni

Lokalizacja:

Online

Cena (netto/brutto z VAT 23%):

Napisz do mnie

Jeśli stawiasz teraz na siebie i chcesz rozwinąć swoje umiejętności to pracuj ze mną 1:1!

Mentoring to proces, podczas którego pomagam Ci w Twoich zapytaniach odnośnie social mediów, biznesu on-line oraz rozwoju. Jest to wymiana doświadczeń i wiedzy. Przez 10 lat byłam managerem zespołów sprzedaży: zatrudniałam, tworzyłam zespoły, które sprzedawały. Kolejno budowałam marketing, który moim sprzedawcom dawał napęd sprzedażowy. Od zawsze budowałam swoje nazwisko, czy to w korporacji, czy solo w sieci, gdzie teraz mnie oglądasz. Wywaliłam się milion razy i gdyby nie te błędy nie znałabym swojej wartości dziś.

Zamiast szukać po omacku wiedzy w Internecie, skorzystaj z mojego wieloletniego doświadczenia i odkryj kluczowe punkty potrzebne w Twojej dalszej pracy.


Szukasz specjalisty do video, do marketing automation, będziesz budowała www?  Znajdę tych ludzi dla Ciebie i przeprowadzę pierwszą selekcję kandydatów.


Dla kogo?

Dla kobiet przedsiębiorczych, które nie mają czasu, potrzebują konkretów, a niekiedy prowadzenia za rękę “przez pierwsze razy”. Czas to pieniądz. Dotarcie do wiedzy eksperta od ręki jest cenne. Dla kobiet otwartych na sukces, wdrażanie wskazówek i rozwijanie swojej marki osobistej, swoich usług czy produktów. Dla kobiet, które mają totalną korbę z biznesem, a niekiedy kilka profili i weź to teraz ogarnij ;)

Wycena i zadeklarowany czas przeze mnie na taką współpracę ustalamy indywidualnie w zależności od nakładu pracy. Jeśli potrzebujesz dużo i intensywnie - zrobimy. Jeśli potrzebujesz stabilnego kontaktu poukładanego w kalendarzu - także zrealizujemy!Szczegóły

Skontaktuj się ze mną przez formularz, wspólnie ustalimy szczegóły.

bottom of page