top of page

Wsparcie

Pomogę Ci opisać i podjąć dalsze kroki w rozwoju Twojego biznesu

Wymiana doświadczeń

Skorzystaj z mojego wieloletniego doświadczenia w obszarze marketingu i social mediów

Specjaliści

Video? Marketing automation? Własna www? Znajdziemy specjalistów, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes od strony technicznej.

Mentoring doraźny 90 min - Wsparcie po szkoleniu

Czas trwania:

90 min

Lokalizacja:

Online

Cena (netto/brutto z VAT 23%):

1000 zł / 1230 zł

Mentoring to proces, podczas którego pomagam Ci w Twoich zapytaniach odnośnie social mediów, biznesu on-line oraz rozwoju. Jest to wymiana doświadczeń i wiedzy. Przez 10 lat byłam managerem zespołów sprzedaży: zatrudniałam, tworzyłam zespoły, które sprzedawały. Kolejno budowałam marketing, który moim sprzedawcom dawał napęd sprzedażowy. Od zawsze budowałam swoje nazwisko, czy to w korporacji, czy solo w sieci, gdzie teraz mnie oglądasz. Wywaliłam się milion razy i gdyby nie te błędy nie znałabym swojej wartości dziś.

Zamiast szukać po omacku wiedzy w Internecie, skorzystaj z mojego wieloletniego doświadczenia i odkryj kluczowe punkty potrzebne w Twojej dalszej pracy.


Szukasz specjalisty do video, do marketing automation, będziesz budowała www?  Znajdę tych ludzi dla Ciebie i przeprowadzę pierwszą selekcję kandydatów.


Dla kogo?

Dla kobiet przedsiębiorczych, które nie mają czasu, potrzebują konkretów, a niekiedy prowadzenia za rękę “przez pierwsze razy”. Czas to pieniądz. Dotarcie do wiedzy eksperta od ręki jest cenne. Dla kobiet otwartych na sukces, wdrażanie wskazówek i  rozwijanie swojej marki osobistej, swoich usług, czy produktów. Dla kobiet, które mają totalną korbę z biznesem także!

Szczegóły

  • Na sesję 90 min możesz zapisać się przez kliknięcie przycisku "Zapisz się dzisiaj_". W dalszych krokach wybierzesz wolny i dogodny dla siebie termin naszego spotkania.


  • Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktuję się z Tobą, aby ustalić wszelkie dodatkowe szczegóły, takie jak: pogłębiony wywiad, lokalizacja, omówienie dalszych kroków prowadzących do naszego spotkania.


  • Płatność za sesję przebiega w dwóch etapach:

    I - po ustaleniu szczegółów pobieram zaliczkę (615zł brutto) za rezerwację terminu. Dzięki temu masz 100% pewności, że wszystko zostanie zaplanowane do momentu zakończenia spotkania.

    II - pozostała kwota opłacana jest w dniu konsultacji, po ich zakończeniu

bottom of page