top of page

SZKOLENIE

Intensywne doświadczenie, koniecznie notuj podczas naszej rozmowy! Umożliwię Ci poznanie praktycznych aspektów i strategii. Zakres merytoryczny jest stały jednak na spotkaniu skupiamy się na tym na czym najbardziej Ci zależy. Masz dostęp zawsze do całości materiałów

PLATFORMA

Stworzyłam dedykowane miejsce dla moich klientów z dostępem przez 90 dni po szkoleniu!. Ta wirtualna sala ćwiczeń to kluczowy element, który umożliwi Ci w pełni zrozumieć i zastosować zdobytą wiedzę. Znajdziesz tam nie tylko artykuły merytoryczne, ćwiczenia i zadania, ale także video tutoriale, które pomogą Ci lepiej zrozumieć materiał.

wspólna praca

Otrzymujesz 30 dni wsparcia z mojej strony, gdzie razem będziemy pracować nad praktycznym zastosowaniem wiedzy. Od Ciebie zależy intensywność tego okresu. To czas, w którym mogę osobiście wesprzeć Cię w rozwoju.

Szkolenie dla 4 osób

Czas trwania:

5 godzin

Lokalizacja:

Online, Trójmiasto

Cena (netto/brutto z VAT 23%):

4400 zł / 5412 zł

Opis

Szkolenie opieram na strategii dla sprzedaży relacyjnej lub transakcyjnej. Rozumiejąc proces zakupu z perspektywy klienta umiemy odpowiednio ułożyć etapy marketingu swojej marki.

Dowiesz się jak skutecznie wykorzystać platformy społecznościowe do promocji swojego biznesu, jak odpowiednio komunikować się z odbiorcami i budować swój wizerunek. Biznes on-line możesz śmiało rozpocząć na social media, jednak pokaże Ci jak z łatwością możesz go zabezpieczyć i skalować zbierając leady.

Masz swoją konkurencję, którą się inspirujesz? Pomogę Ci rozłożyć jej działania na czynniki pierwsze i wspólnie sprawdzimy jak pozyskuje ruch.

On-line: www, landing, instagram, Facebook, YT, TikTok, Pinterest, webinary, wizytówka Google, afiliacja, LinkedIn - sprawdzimy co jest dla Ciebie! Usługi, produkty, off-line, on-line, usługi cyfrowe, usługi stacjonarne - to wszystko zmieści się w Twojej komunikacji on-line!


Moje usługi są dla Ciebie jeśli:

 • sprzedajesz usługi lub produkty

 • sprzedajesz on-line lub/i stacjonarnie

 • jesteś mikroprzedsiębiorcą (masz 1 osobową działalność lub zatrudniasz do 10 osób)

 • nie masz jeszcze działalności/firmy i budujesz zarys swojego biznesu, z którym będziesz startować

 • chcesz pracować nad swoją marką równolegle pracując w innym miejscu

 • długo jesteś na rynku i czujesz, że on-line kuleje

 • chcesz zbudować pozycje eksperta / kolejną markę /wprowadzić nowe usługi i zależy Ci na rozpoznawalności i autorytecie

 • jesteś przed/po transformacji swojej firmy a nowości wymagają innej komunikacji

Szczegóły

 • Na szkolenie możesz zapisać się przez kliknięcie przycisku "Zapisz się dzisiaj_". W dalszych krokach wybierzesz wolny i dogodny dla siebie termin naszego spotkania.


 • Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktuję się z Tobą, aby ustalić wszelkie dodatkowe szczegóły, takie jak: pogłębiony wywiad, lokalizacja, omówienie dalszych kroków prowadzących do naszego spotkania.


 • Płatność za szkolenia przebiega w dwóch etapach:

  I - po ustaleniu szczegółów pobieram zaliczkę (615zł brutto) za rezerwację terminu. Dzięki temu masz 100% pewności, że wszystko zostanie zaplanowane do momentu zakończenia samego szkolenia.

  II - pozostała kwota opłacana jest w dniu szkolenia, po jego zakończeniu

bottom of page